Věda se zde spojuje s duchovnem

Lukáš Sehnal narozen v Ostravě 20.12.1975

Energie mé bytosti vyjádřená v symbolech středověkého sinojaponského písma "Tenšó"

Moje osobní zkušenosti

Všechny zkušenosti z TachyonizovanýmiTM materiály, které zde níže nacházíte, jsem získal, ať už v běžném životě, který každý prožíváme každý den, tak i při provádění Tachyonových terapií s různými lidmi, kterým se jako praktik THW věnuji. Všechny zkušenosti, které jsem získal a získávám, zde popsat asi nebude možné, přesto se o některé z nich s Vámi rád podělím.

S dcerou Amélií

Největší přínos, při používání TachyonizovanýchTM věcí u mne samotného, vnímám možnost zúčastnit se kurzu pro praktiky THW 301(Tachyon Holistic

Wellnes) a získat do svých rukou magické TLC Bars. Tato moje tzv. "Tachyonová mánie :-)" mne totiž hodně vede mým životem. Od doby zmíněného kurzu

THW přes nynějšek a vidím to na přátelství až do konce tohoto mého fyzického života.

Koleno a dvoukilové kladivo

Při těžké práci s kladivem jsem sám sebe udeřil kladivem tak silně do levého kolene, že jsem na okamžik přestal vidět. Bolest byla tak veliká, že jsem si byl chvíli takřka jist, že kloub ten náraz nemohl vydržet. Musím se pozastavit a opět vyjádřit svůj nesmírný obdiv a pokoru před tím, jaká moudrost je obsažená v celém procesu tvoření lidské tkáně, který dokáže vymyslet a vytvořit něco tak odolného, jako lidský kloub. Je opravdu neuvěřitelné, že moje koleno zůstalo celé. Bylo to také veliké štěstí, že kladivo zasáhlo tu odolnou část, ze zřejmě dobrého úhlu.

Měl jsem náhodou v nedaleké šatně uschovány TLC krystaly, takže už v době úderu mi (kromě mrákot) probleskla myšlenka na ně hlavou.

Při přiložení v bezprostřední mocné bolesti, jsem začal zřetelně cítit, jak se takřka "bezbolestné vlny a záchvěvy" zašínají šířit do velice silně vnímané bolesti. Bylo to poprvé, kdy jsem měl něco podobného, možnost ucítit. Ještě tentýž den jsem na nohu mohl bezbolestně došlápnout a chvílemi nebylo ani poznat, že kulhám.

Každý den jsem si terapii na koleno 2x zopakoval a po týdnu mně koleno bolelo jen při jediném směrovém pohybu. Bolest při tomto jediném pohybu pak přetrvávala a ustávala ještě asi tak deset čtrnáct dní a poté už si žádný následek z tohoto zranění nepamatuji.

Jsem si jistý, že by bez krystalů léčba takto naraženého kolene trvala o mnoho déle a jistě bych dodnes (podle bolesti, nebo počasí) cítil, kde bylo koleno zasaženo.

Krystaly mi v těle probudily až neuvěřitelně dokonalou samoléčbu.

Michaela (37)

Potíže se žlučníkem

Spousta z vás jistě ví, jak se projevuje žlučníkový záchvat. Klasické symptomy - nafouknuté, ztvrdlé, bolestivé břicho, časté odbrkávání, nevolnost až zvracení a celková slabost. Je to velice nepříjemná záležitost. Akutní těžké záchvaty se řeší odejmutím žlučníku a ty lehčí odeznívají při přísné dietě až měsíc.

Okamžitě po prvních příznacích jsme započali Terapii s TLC Bars, kdy jsem zvolil harmonizaci série bodů pro játra a trávicí trakt. Ještě před dokončením série mi  žena hlásila výraznou úlevu. Půl hodiny po skončení terapie již po příznacích zbyl jen silný průjem a zvýšený pocit žízně.

Totéž se mi stalo s mužem (75let), jenomže příznaky neustaly úplně a okamžitě, ale postupně ustávaly po terapii ještě 5 dní. Starší organismus není v léčbě až natolik pružný.

Mám nyní jistotu, že s Krystaly TLC Bars, je možné minimalizovat a dokonce i zastavit příznaky žlučníkových záchvatů.

Renáta (35)

Migrény

Tato žena mívala jednou ročně periodicky se opakující záchvaty migrénovitých stavů. Pokud přijde ona perioda, migrény se objevují i několikrát za den. Tehdy musela Renáta všeho zanechat, uchýlit se do tichého tmavého kouta, tiše trpět a snažit se usnout. Kvůli poškození jater ani často nemohla vzít farmaka od bolesti.

Při první terapii mi asi po pěti minutách sdělila, že budeme muset přestat. Opět to na ni jde a omlouvá se, že mně zbytečně obtěžovala. Zeptal jsem se, odkud a kam cítí, že bolest jde. Popsala mi, že to začíná v místě vedle pravého oka směrem za něj, do středu hlavy. Renáta již seděla, chtěla seskočit ze stolu a odejít, držela se za hlavu a s hrůzou očekávala následné údery bolesti. Krystaly jsem přiložil přesně tam, kde mi popsala začátek bolesti. Asi po pěti minutách mi řekla, že je to zvláštní, ale normálně už by ji migréna skolila, ale že teď ji připadá, jakoby stav ustrnul, že tedy ještě posečkáme. Po chvíli se uklidněná opět položila na stůl a já pokračoval v sestavě pro harmonizaci bodů při migrénách a bolestech hlavy.

Podle jejího sdělení, se stalo úplně poprvé, že se ji migréna zastavila v počátečním "nájezdu". Ještě nikdy nic, ani žádná jiná technika, či silná farmaka nebyla schopná jí zastavit migrénu. Tehdy to byl ještě pro mne trochu "šok" v dobrém slova smyslu.

Renáta začala s užíváním TachyonizovanéhoTM bylinného orgánového specifika na migrény, dostala sérii terapií a poté migrény přestaly úplně.

Má žena na migrény také trpěla, ne na takové silné a časté, ale přece. Migrénu, která se ji spouštěla v porodnici po porodu zvládla pomocí Panther džusu, když si jej namazala na spánky - jak jednoduché! Jen to vědět, mít ho u sebe a provést. že ano :-)

Josef (24)

Bolestivé místo na páteři

Josef je mladý muž, plný energie a vitality. Těžká práce však na lidech často zanechává následky bez ohledu na věk a zdravotní stav. Jednoho dne si při práci postěžoval na neustálou bolest obratle mezi hrudní a bederní páteří. Po rychlé desetiminutovce s TLC Bars, řekl že děkuje, že už musí běžet. Vstal a odešel. 

Později za mnou užasle přišel a řekl, že jak ode mne pospíchal, vyběhl schody po dvou a až nahoře si uvědomil, že ho nic nebolí, naopak, že se cítí nějaký "pružnější".

Tato desetiminutovka s krystaly jej chronické bolesti zbavila na celý měsíc, než se bolest začala pomalu zase objevovat.

Roman (43)

Loket po zranění

Opět malá lokální "destiminutovka" s TLC, zaměřená pouze na pravý loket. Romana bolel loket už půl roku, když si jej předtím bolestivě pohmoždil. Krystaly jsem přikládal na loket proti sobě, abych využil "Ultraefekt". Poté jsem Romana dalšího půl roku neviděl. Po půl roce ke mně přišel a zeptal se, jestli prý si pamatuji na to, jak jsem mu přikládal jakési šutry na ruku. Řekl jsem, že samozřejmě a zeptal jsem se jak na tom je jeho loket. Řekl mi, že mi moc děkuje, že už bolest nikdy neucítil. Loket prý je zdráv. Vyprávěl, jak mne po léčbě krystaly ten den odpoledne v duchu proklínal, když jej loket začal bolet ještě o mnoho více a nemohl s ním ani pohnout. Měl prý potíže s převlékáním a sprchováním. Detoxikace však do následujícího rána pomalu ustávala a bolest se poté už neobjevila.

Kubík (tehdy 6 týdnů)

Nervová labilita (závislost na nikotinu), dětské koliky

Kubík je krásný malý chlapeček, který si vybral za mámu ženu kouřící 10-15 cigaret denně celé těhotenství, než jí po porodu došlo, že svou závislost dává do vínku taky svému synovi.

Dost se divila, když jsem jí rozkryl pravdu - totiž že probdělé noci, které se svým mužem zažívají, jsou pouze dílem její závislosti. Kubík vykazoval nervovou labilitu, způsobenou abstinenčními příznaky, po vysazení pravidelného příjmu nikotinu. Měl totálně rozhozený režim spánku, příjmu potravy i vylučování stoliček. Rodiče byli na pokraji sil.

Po první úžasné terapii (Kubík se mnou, k velikému úžasu obou přihlížejících rodičů, s úsměvem komunikoval) se vše začalo harmonizovat. Pomalu ustávaly veškaré příznaky - začal se přirozeně tvořit pravidelné režimy a Kubík se viditelně sklidnil. Hned na začátku druhé návštěvy jsem si okamžitě všimnul, že rodiče, na rozdíl od minulé návštěvy, jsou odpočatí a uvolnění. Po druhé terapii jsem Kubíkovi propůjčil Tach. podložku na spaní, ať ji rodiče pod Kubíka na noc položí.

Je tomu dnes asi tak 4 měsíce a mám zprávy o tom, že Kubík je klidné a dobře prospívající miminko, které už vůbec není podobné trpícímu, zuřícímu, rudému uzlíčku nervů s bolestivými kolikami.


Pozn.

Když jsem dělal Kubíkovi poprvé miminku terapii s TLC, tak se vzbudil, a bez hlesu se na mně upřeně díval. Stál jsem nad ním nad postýlkou, jako sudička a držel jsem mu u hlavy dva krystaly a koukali jsme se dlouze na sebe. Komunikace. On mi vyjádřil důvěru a poděkoval, já jsem mu sdělil, že to dělám rád a že ho miluju. Úžasný zážitek.


Jeho maminka i tatínek se zrovna přišli na nás podívat, stáli opodál nic neříkali, viděli že je Kubík vzhůru a velmi se podivili, že nezačal, jako obvykle, brutálně vřískat. Myslím, že ho dokonce takto ještě neviděli. (Byl velmi nevyrovnaný, měl cyklus 3 hodiny spánku, 3 hodiny bdění. Ve dne v noci, furt. Rodiče to přestávali zvládat. Po jedné terapii se srovnal na režim dne a noci)

Soused p.Bednář (63 let)

Bolest v oblasti třísel, koleno po několika operacích aj...

Pan soused na mně klepal, když jej nesnesitelně začalo píchat v pravém třísle s tím, že bolest střílí až do pravého varlete. Kdybych byl doktor, zřejmě by byl můj úkol rozpoznat sestupující močové kaménky v močovodu mezi ledvinou a močovým měchýřem.Samozřejmě jsem jej nejprve vyzval, ať si zajede na pohotovost, protože opatrnosti nikdy nezbývá.  Mimo tohoto jsme se, na smluvené večerní terapii (v zájmu dobrých sousedských vztahů za "dobrovolné vstupné"), zaměřili také na jeho levé koleno. "V tym kolenu mam fšecko vybrane" zněla jeho odpověď, na otázku proč s ním má potíže. "Furt musim nosit ortezu, bo se mi vyhazuje jak stupnu nakřivo a boli to jak sviňa" komentoval blíže.

Panu Bednářovi jsem dělal terapii asi 45 minut. Když jsem jej požádal, aby se z lehu na břiše opatrně otočil na záda komentoval to slovy "k.... ja snad važim tunu, nemožu se zvednut !". Energie v jeho těle byla okamžitě soustředěna z větší části na řešení zdravotních problémů. Jako jeden z mála mužů, kteří při terapii měli popsatelné pocity mi celou dobu sděloval, jak jím prochází uvolňující, příjemné pocity a proudění. Cítil jakoby jemný vánek uprostřed svého těla. Kam jsem přiložil krystaly, cítil teplo nebo příjemné vibrace, brnění.

Pana Bednáře jsem potkal po 14 dnech. Na optání jak se vede s širokým úsměvem konstatoval, že je naprosto vpohodě, nic jej od terapie nebolí, dokonce pry "lita fčil aji bez ortezy". V lese po dvouhodinové chůzi nezaznamenal ani malou bolest. Upozornil jsem jej, ať koleno ani přesto nepřepíná, že ještě není zcela zdravé, ať nepodléhá iluzím. Druhý den po terapii měl prý hnědočernou zapáchající moč, až se pry polekal. Vzpoměl si však na moje slova o detoxikaci a uklidnil se.

 

 

 

Naši uživatelé

Zde je vhodné popsat, kdo jsou Vaši cíloví uživatelé a proč je právě tento projekt pro ně důležitý. Důležité je Vaše návštěvníky také motivovat, aby se na tyto stránky pravidelně vraceli.

Kontakt

Lukáš Sehnal

LS.LUCKI@SEZNAM.CZ

Frenštát pod Radhoštěm
www.alternativni-masaze.webnode.cz/
www.elektrosmog-ostrava.webnode.cz/
www.uzivamecds.webnode.cz

777 64 81 94

Skype jméno: Lslucki

Vyhledávání

"V tobě žije člověk,
který hledí ke svému Bohu tváří v tvář,
Je věčný a je v kruhu sedmi velikých duchů.
Je nadevším, co v tobě vzteklé je nebo ustrašené.
Vládne všemi silami horního světa.
Je pánem svého vlastního života,
vlastního zdraví a dokáže to i u druhých.
Nic ho nemůže překvapit.
Žádná nehoda nebo "náhoda" zaskočit.
Nemůže být uveden do zmatků.
A nic ho nemůže překonat.
Zná podstatu minulého, přítomnéh i budoucího."

(z pozmámkového bloku jednoho Velkého člověka, rok 1924)

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode