Věda se zde spojuje s duchovnem

 

O tachyonové terapii podrobněji

 

Tachyonová terapie je něco jiného, nežli jiné terapie. Jiná je hlavně v tom, že celý průběh terapie si více či méně určuje sám léčený, nebo spíše tělo léčeného. Tato terapie slouží výhradně k tomu, aby se vzbudila energie samoléčebných sil organismu, orgánů, soustav orgánů či žláz.

 

Průběh terapie

Léčený může často zůstat i oblečen, někdy není nutné odhalování.

Po krátké konzultaci se pacient položí na masážní stůl

- Pokud má pacient na těle bolest, provádíme terapii přímo na bolestivých místech či na celých soustavách, ke kterým se daný problém, bolest vztahuje.- Jestliže se na těle pacienta vědomá bolest nevyskytuje, provedeme mapování "těla bolesti" (z praktických důvodů) na zádech.

- Terapie se provádí přikládáním krystalů TLC Bars (Tachyonizované léčebné krystaly křišťálu) k meridiánům vztahujícím se k daným orgánům, soustavám orgánů, které trpí disharmonií, nebo přímo k postiženým oblastem či orgánům.

- Pokud po samotné terapii někde bolest přetrvává, provádíme tzv EMOČNÍ (CITOVÉ) UVOLNĚNÍ. Toto uvolnění spočívá v tom, že speciální, avšak velice jednoduchou, technikou se místo bolesti, energetická blokáda (příčina bolesti) a bdělé vědomí propojí, takže energetická blokáda již nemůže nadále existovat. Poté se samo obnovuje energetické proudění a samoléčba může naplno provést ozdravění.

- Ke kojencům, batolatům a malým dětem, které nevydrží ležet na masážním stole, přijíždím v době jejich spánku (i v noci), a terapie se provádí ve chvíli, kdy malý pacient spí.

- Všechny vědomosti a praktiky, zaměřující se na harmonizaci energií člověka, vycházejí ze základních vědění ČÍNSKÉ MEDICÍNY a AJURVÉDY.

 

Terapie do 60 minut - 450 Kč.

Terapie 120 minut    - 800 Kč

 

V některých případech akceptuji i platby protislužbou.

 

 

 

 

Chtěl bych zdůraznit, že Tachyonová terapie doplňovaná Tachyonovou Fytoléčbou je metoda velmi účinná s často velmi citelnou reakcí na náhlý příjem energie. Troufám si tvrdit, že při dobrém provedení, tento způsob, co do účinnosti a zároveň jednoduchosti, má opravdu ojedinělé účinky a výsledky. I samotná terapie někdy dokáže víc, než jen byliny, i když Tachyonizované. Nejlepší výsledky, a to i na časové úrovni, jsou při kombinaci obojího - TachyonizovanéTM produkty pro použití v každodenním životě, doplněné pravidelnými cykly Tachyonových  terapií, můžou se zařadit i jiné terapie, které budou vždy jen ku prospěchu.

Případné objednávky vyřizujte na telefonním čísle a E-mailu, které najdete na úvodní straně

 

 

Kontakt

Lukáš Sehnal

LS.LUCKI@SEZNAM.CZ

Frenštát pod Radhoštěm
www.alternativni-masaze.webnode.cz/
www.elektrosmog-ostrava.webnode.cz/
www.uzivamecds.webnode.cz

777 64 81 94

Skype jméno: Lslucki

Vyhledávání

"V tobě žije člověk,
který hledí ke svému Bohu tváří v tvář,
Je věčný a je v kruhu sedmi velikých duchů.
Je nadevším, co v tobě vzteklé je nebo ustrašené.
Vládne všemi silami horního světa.
Je pánem svého vlastního života,
vlastního zdraví a dokáže to i u druhých.
Nic ho nemůže překvapit.
Žádná nehoda nebo "náhoda" zaskočit.
Nemůže být uveden do zmatků.
A nic ho nemůže překonat.
Zná podstatu minulého, přítomnéh i budoucího."

(z pozmámkového bloku jednoho Velkého člověka, rok 1924)

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode