Věda se zde spojuje s duchovnem

kURZY Aktuálně

Thw Combo pro terapeuty - Práce s Tachyonizovanými krystaly TLC Bars

 

Semináře, kurzy - nA SLOVENSKU I V ZAHRANIČÍ

KLIKNI ZDE a dostaneš se na oficiální stránky ATTI s informacemi o aktuálních seminářích pořádaných Davidem Wagnerem (ATTI). Tyto semináře se platí v měně EU a konají se na Slovensku (Hotel Altis, Oravská přehrada 200, Námestovo, 029 01).

 

Na stránkách ATTI se setkáte s pojmy, které pro mnohé z Vás jsou neznámé :

Tachyonizovaný Přívěsek Vortex Pendant level1,2 a 3

Bez absolvování semináře je přívěšek Vortex neprodejný

 

Většina lidí existuje v rozděleném horizontálním energetickém systému. Vertikalizací našeho energetického proudění můžeme dosáhnout zrychlení změny našeho vědomí a individuálního duchovního vývoje. Využití zvláštního Tachyonizovanéhovýrobku, přívěsku Vortex Pendant, nabízí možnost, jak se do vertikálního stavu dostat. Mnoha lidem to následně umožňuje využít předností vertikality. Pro duchovní hledače je to spása. Pokud jsme ve vertikálním stavu, cítíme se během dne více "napojeni", více v souladu s kosmickým procesem. Tím, že se naučíme využívat tachyonizované materiály (zvláště některé), se můžeme naučit uvádět svůj stav zpět do přirozeného vertikálního stavu. Kouzlo semináře Vertikální realitaTM, jehož autorem je David Wagner, spočívá v tom, že se naučíte pracovat s  tímto Tachyonizovaným přívěskem Vortex Pendantem a používat různé techniky, které vertikalizační proces doplňují i podporují. Tento fakt dává hledajícím a rostoucím opravdovou příležitost integrovat toto sjednocení s dalším rozměrem způsobem, který obohacuje a působí jako zpětná vazba k k vesmíru a k sobě sama. Jsou potom povzbuzeni pokračovat a vyvíjet se na své duchovní cestě. Nezřídka se po takových kurzech dějí v životech věci a stávají skutky jinak, vyhroceněji a naopak také i láskyplněji. Ti, kteří se okolo mají v něčem projevit, projeví se a pravda vychází na povrch. 

 Tachyon Life Crystals - Tachyonizované™ TLC Bars

 

Tyto speciálně vybroušené Tachyonizované krystaly Křišťálu slouží k léčení a harmonizaci životního energetického systému člověka a ostatních živých bytostí.

Na semináři "Tachyon Holistic Welness Combo" pro praktiky tachyonové terapie se má možnost každý obeznámit o možnostech jak tyto nástroje používat. Bez tohoto semináře, jsou TLC Bars neprodejné.

Kurzy Thw Combo pro terapeuty - Práce s Tachyonizovanými krystaly TLC Bars

 

Popis kurzu

Jako absolvent Tachyon Holistic Wellness 301 se naučíte zvládat bolest, používat Tachyonizované krystaly TLC Bars, porozumět všem vnitřním tachyonizovaným orgánově-specifickým nástrojům, serií ultra produktům a také se naučíte nové techniky pro uvolnění těla bolesti.

Tachyon Holistic Wellness 301 je pětidenní intenzivní kurz, ve kterém získáte neocenitelné dovednosti v demonstrování účinků, které mají tachyonizované materiály na biologické systémy. Tento praktický kurz vás naplní zkušenostmi a technikami, které vám umožní začít využívat veškerý potenciál tachyonu ve vašem životě. Budete schopni ihned využít své dovednosti, přičemž tato práce se jedinečně slučuje s jakýmikoli již dříve nabytými technikami, které již ovládáte.

Konkrétně, tento kurz školí zdravotníky a ty kteří mají zájem se starat o své zdraví k využití tachyonu ke zmírnění nebo odstraňování bolesti uvolňováním blokací v Energetickém kontinuu. Osvojíte si používání tachyonizovaných krystalů TLC Bars, dovíte se o "Řece života" a zjistíte jak využít “bifurkační bod” jako energetický klíč k úžasnému omlazovacímu procesu. Dovíte se také o dalších tachyonizovaných nástrojích natolik, že se budete cítit jisti při jejich užívání a doporučování. V tomto kurzu rozvinete svou schopnost integrovat interní a externí tachyonizované nástroje, které dokáží zrychlit posun celého těla k nové úrovni zdraví, duševní pohody a omlazení.

Certitikát praktika Tachyon Holistic Wellness vám bude k dispozici po ukončení tohoto kurzu.

Kontakt

Lukáš Sehnal

LS.LUCKI@SEZNAM.CZ

Frenštát pod Radhoštěm
www.alternativni-masaze.webnode.cz/
www.elektrosmog-ostrava.webnode.cz/
www.uzivamecds.webnode.cz

777 64 81 94

Skype jméno: Lslucki

Vyhledávání

"V tobě žije člověk,
který hledí ke svému Bohu tváří v tvář,
Je věčný a je v kruhu sedmi velikých duchů.
Je nadevším, co v tobě vzteklé je nebo ustrašené.
Vládne všemi silami horního světa.
Je pánem svého vlastního života,
vlastního zdraví a dokáže to i u druhých.
Nic ho nemůže překvapit.
Žádná nehoda nebo "náhoda" zaskočit.
Nemůže být uveden do zmatků.
A nic ho nemůže překonat.
Zná podstatu minulého, přítomnéh i budoucího."

(z pozmámkového bloku jednoho Velkého člověka, rok 1924)

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode