Věda se zde spojuje s duchovnem

Naše vlastní energie

11.03.2009 12:36

Jsou lidé, kteří umí energii předávat ostatním a tím zlepšovat jejich zdravotní stav. V podstatě každý člověk má schopnost pracovat se svou energií. U někoho je její proud silnější ( - "léčitelé"), u jiných nedosahuje takové intenzity.

Každý ji ale využívá... I vy ;)

Pokud mi nevěříte, uvědomte si do detailu, co děláte, když vás něco bolí (třeba zub nebo zápěstí). Vaše první reakce (kromě nadávání :-)) je, že si nevědomky přiložíte dlaň na postižené místo. Ovšem - proč? U zubů byste snad obstáli s tvrzením, že si chcete tuto oblast zahřát (některé pulpitidy (záněty dřeně) je tímto způsobem možné skutečně "uklidnit"). Ale ve většině případů, pokud vás bolí zub, tak je nejlepší sáček s ledem. Chlad stáhne cévy, a tak i částečně sníží senzitivitu neuronů. (Navíc to dělají i malé děti, které o neuronech nic neví.)

Důvodem je, že na dlaních se nacházejí místa, která se nazývají čakry. Takových míst máme po celém těle desítky tisíc. Některé jsou velké (je jich asi 7), jiné menší (to je třeba příklad dlaní) a ostatní mají velikost pouze několik milimetrů i míň. Ty se využívají třeba v akupunktuře, kdy jejich dráždění drobnými jehličkami vede (zatím klasickou medicínou nevysvětleným způsobem) k příjemným pocitům tepla v dané oblasti a možnému vyřešení některých zdravotních problémů.

Pojem "čakra" se nachází v mnoha kulturách po celém světě - např. u Indiánů, Afričanů, Eskymáků, také u domorodců v Austrálii. V těchto kulturách plní funkci odborníka na léčitelství většinou šamani.

Když už mluvíme o proudění energie tělem, tak je nutné zmínit tzv. meridiány. Jedná se "dráhy", kterými proudí energie vaším tělem. Energie proudí skrz celé tělo a v těchto drahách je koncentrovanější. Energie se také projevuje v auře. Je to obal energie kolem těla, který má různou šířku. Ta závisí na vašem zdravotním stavu, duchovním stavu našeho vědomí a mnoha dalších faktorech. V auře můžete vidět onemocnění některých orgánů, ke kterým teprve dojde.

                       

 Osoba, která používá přenos energie za účelem léčení druhé osoby ví, že pouze tuto energii přenáší (nevytváří ji) a podle toho se (často!) chová.

Základní vlastností energie, nejen v auře, je pohyb. Pokud se energie nehýbe nebo je blokována, může se projevit jako bolest nebo nemoc fyzického těla, špatné mezilidské vztahy nebo negativní životní situace. Úkolem léčitele je pak tento pohyb obnovit.

Kontakt

Lukáš Sehnal

LS.LUCKI@SEZNAM.CZ

Frenštát pod Radhoštěm
www.alternativni-masaze.webnode.cz/
www.elektrosmog-ostrava.webnode.cz/
www.uzivamecds.webnode.cz

777 64 81 94

Skype jméno: Lslucki

Vyhledávání

"V tobě žije člověk,
který hledí ke svému Bohu tváří v tvář,
Je věčný a je v kruhu sedmi velikých duchů.
Je nadevším, co v tobě vzteklé je nebo ustrašené.
Vládne všemi silami horního světa.
Je pánem svého vlastního života,
vlastního zdraví a dokáže to i u druhých.
Nic ho nemůže překvapit.
Žádná nehoda nebo "náhoda" zaskočit.
Nemůže být uveden do zmatků.
A nic ho nemůže překonat.
Zná podstatu minulého, přítomnéh i budoucího."

(z pozmámkového bloku jednoho Velkého člověka, rok 1924)

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode