Věda se zde spojuje s duchovnem

Kniha návštěv

Datum 30.08.2009
Vložil marcela
Titulek úhel pohledu

lukáši, s tachyony se teprve seznamuji. ale s jednou veci jsem seznamena uz nejaky cas - a to je uhel pohledu. a tak i tady z tech tzv. kritickych komentaru vnimam spise zlost, coz ukazuje na bolest a nesvobodu v tech, kteri to pisi. me to muze vest k trpelivosti s nimi, ale vzdycky predevsim se sama sebou...ono to půjde :) !!!

Datum 31.08.2009
Vložil Ls.lucki
Titulek Re: úhel pohledu

Děkuji Marcelo za Tvou podporu a pokud jsem dobře pochopil i dobrou radu. Trpělivost je přece to co nám přináší růže. I já se teprve učím trpělivosti. Někteří lidé jsou sice vyloženě stimulujícími - co se týká tohoto učiva :-), ale máš pravdu v tom, že někteří lidé svou zlostí a nicneřešící nekonstruktivní kritikou dávají vlastně najevo, že jsou vlastně velice nešťastní. Nemůžeme proto nic jiného, než mít onu zmíněnou trpělivost. Pokud se však v nás samotných objeví negativní pocity, například z podobných příspěvků, je to jasný impulz pro hledání sama v sobě - jak říkáš - pokud tohle víme, tak ono to půjde :-)

Datum 27.07.2009
Vložil NO
Titulek hodný webmaster

Tachyonový byznys je sice úděsná metoda jak z naivních lidí vylákat prachy, to je fakt... ale na druhou stranu musíte uznat, že ty naše kritické výlevy na tomhle webu nikdo doposavad nesmazal... a to se mi líbí. férové jednání tam, kde bych to nečekal... NEKUPUJTE TACHYONY! To mužete rovnou do kostela... i když pravda asi je, že i VÍRA může léčit... ale zadara stejne dobře jako za prachy... majte sa fajně!

Datum 09.08.2009
Vložil LS.Lucki
Titulek Re: hodný webmaster

Z toho, co píšete je zřejmé, že ani Vy nemáte ani jedinou osobní zkušenost s touto metodou. Tedy ani Vaše názory nelze bohužel brát jakkoliv vážněji.
Pokud zmiňujete ono známé "Víra Tvá tě uzdraví"není to tak jednoduché. Léčím totiž i zvířata, která na tyto terapie reagují skvěle. Zde asi žádná víra a "placebo efekty" nepřipadají v úvahu, co myslíte? Kdo si myslí, že lze jakékoliv zvíře přimět k jakékoliv víře v jakoukoliv metodu léčení, můžeme tvrdit, že je naivní.
A víra lidí? Ta hraje roli do té doby, než se mi někdo dostane na terapeutický stůl (samozřejmě, že pokud nevěří, nepřijde za mnou a ani nezaplatí jakýkoliv peníz-takže zde uvedený slogan platí vlastně doslovně), poté získává osobní zkušenost tj. poznání. Víru nám může někdo sebrat, či vyvrátit a obrátit, ale POZNÁNÍ NIKOLIV. Víra dnes nehraje takovou roli, jako poznání. Bez, alespoň minimální, víry samozřejmě nelze k poznání této i ostatních metod léčení nikdy dojít. Pokud nebudete věřit lékaři a nikdy k němu nezajdete, nemůžete poznat a vědět, zda Vaše nedůvěra byla opodstatněná, nebo ne.

Datum 18.07.2009
Vložil Pupopony
Titulek Podvod

Někdy se člověk nestačí divit, co všechno lze nacpat za hlouposti lidem do hlavy. Až dokážete existenci - třebas teoretickou - tachyonů, bude držiteli Nobelovy ceny. Takhle je to jen plácání páté přes deváté. A nechápu lidi, kteří za jakýkoliv prostředek spojený s tachyonem jsou ochotny dát byť jen korunu.

Datum 09.08.2009
Vložil LS.Lucki
Titulek Re: Podvod

:-) Nobelova cena za proces Tachyonizace? znamená nutně jeho zveřejnění. A to, při současném stavu vědomí lidí, jistě ještě není žádoucí. David Wagner i mnoho ostatních si dobře uvědomuje co tento objev znamená. Jako dosud všechny největší objevy by i Tachyonizaci? náš obludný systém zcizil a buďte si jisti, že by si tento neuvěřitelný vynález osvojilo "horních deset tisíc" a obyčejní lidé, jako vy a já bychom nic z toho nemohli využít a zanedlouho by se po tom slehla zem. Stávající systém narozdíl od lidí nechce potřebovat Tachyonovou technologii ( https://tachyon-ostrava.webnode.cz/news/co-nikola-tesla-vynalezl-a-proc-se-jeho-vyzkumy-zahadne-ztratily/ ) Potřebuje prodávat ropu, uhlí, plyn a otáčet peníze v takových obludných systémech výzkumů jako například jakési urychlovače částic,či co.

Váš názor je Váš, respektuji jej a mohu Vám doporučit nepoužívat Tachyonové a bylinné terapie. Při Vašich zdravotních problémech se obraťe na svého lékaře, od něj převezměte recept na chemku od bolesti, později si nechejte něco opravit, vyjmout orgán, či voperovat jiný (za, o nic menší peníze jen tak nějak méně nápadné, protože je platíte souvisle a neustále) - toto bude zřejmě Vaše cesta. Respektujte prosím však i Vy cesty jiné, které si vyberou ostatní lidé. Uděláte nejlépe, když půjdete kritizovat prodej cigaret, nebo alkoholu - tam máte 100% jistotu, že kritizujete něco, co lidem opravdu škodí. Zde ji nemáte, neboť vám k objektivitě schází jedna důležitá věc - OSOBNÍ ZKUŠENOST. Bez ní je to plácání "pátého přes deváté" a tvoření nepravdivých závěrů na základě svých zkreslených osobních dogmat, domněnek a přijetím zkreslených cizích dogmat a domněnek. TO SAMÉ PLATÍ I O OSTATNÍCH KRITICKÝCH PŘÍSPĚVCÍCH ZDE. Bez osobní zkušenosti s tachyonizovanými předměty a terapiemi (pouze z dílny ATTI) nejsou jakékoliv kritiky důležité ani objektivní a vlastně ani není vhodné je mazat, protože mi vytvářejí prostor sdělit Vám mnoho pravd, které jsem dosud na webu nezmínil. Tedy, trochu překvapivě, i Vám patří můj upřímný Dík.

Datum 16.07.2009
Vložil Petr
Titulek Máš to moc pěkně vymyšlené

Lidska vypocitavost, jak z lidi vytahat penize nema opravdu hrani :-D
Jsou to neskutečný blbosti.. Radši pošlete ty prachy na charitu než tomuhle unterwasermanovi.

Datum 09.08.2009
Vložil LS.Lucki
Titulek Re: Máš to moc pěkně vymyšlené

Zřejmě i Tobě chybí osobní zkušenost. Je mi líto, ale Tvé názory bez ní nemají bohužel žádnou váhu.

Datum 04.06.2009
Vložil Markéta
Titulek Nádhera

Ahojky,Lukášku,musím říct,že jsem velmi překvapena co vše tady je,prostě a jasně-nádhera:)S láskou Markéta

Datum 09.08.2009
Vložil LS.Lucki
Titulek Re: Nádhera

Ahoj Markétko, děkuji Ti za milý příspěvek.

 

Kontakt

Lukáš Sehnal

LS.LUCKI@SEZNAM.CZ

Frenštát pod Radhoštěm
www.alternativni-masaze.webnode.cz/
www.elektrosmog-ostrava.webnode.cz/
www.uzivamecds.webnode.cz

777 64 81 94

Skype jméno: Lslucki

Vyhledávání

"V tobě žije člověk,
který hledí ke svému Bohu tváří v tvář,
Je věčný a je v kruhu sedmi velikých duchů.
Je nadevším, co v tobě vzteklé je nebo ustrašené.
Vládne všemi silami horního světa.
Je pánem svého vlastního života,
vlastního zdraví a dokáže to i u druhých.
Nic ho nemůže překvapit.
Žádná nehoda nebo "náhoda" zaskočit.
Nemůže být uveden do zmatků.
A nic ho nemůže překonat.
Zná podstatu minulého, přítomnéh i budoucího."

(z pozmámkového bloku jednoho Velkého člověka, rok 1924)

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode