Věda se zde spojuje s duchovnem

Rozdíl mezi jakoukoliv bylinou a TACHYONIZOVANOUTM jakoukoliv bylinou.

Byliny jsou naše přirozená lékárna, kterou nám příroda poskytuje od počátku lidstva. Že na ně v dnešních hektických dobách zapomínáme je věc jiná.

Byliny mají krásnou vlastnost - každá bylinka působí na určitý orgán, či soustavu orgánů. Byliny kmitají na shodných frekvencích s frekvencemi těchto orgánů, proto jsou schopny nám pomáhat. Pomáhají nám tím, že daný orgán, který přestává pracovat = kmitat (entropie čili stárnutí), bylina znovu rozkmitává a orgán je doslova donucen, po dobu užívání určité byliny, opět vykonávat svou práci. Potíž je pouze v tom, že musíme určit, který orgán, na jaké frekvenci, je postižen (správná diagnóza) a poté určit, správnou bylinu se shodnou frekvencí, čili správné nasazení léčby.

A to ještě není vše, neboť pro dosažení úspěšné léčby (zdraví orgánu) je NUTNÉ aby léčba byla ve správný čas ukončena. Poněvadž zdraví je harmonie a harmonie se nachází pouze v bodě nula. Nemocný orgán, který se v době nemoci nacházel ve frekvenční záporné polaritě, má tendenci, při nesprávné době léčby, se dostávat do polarity kladné. Toto ve většině případů je stejné nebo ještě horší, než polarita záporná. Příkladem je sluneční světlo - 20 minut nám prospěje avšak při působení touto frekvencí například 2hodiny, nám může přivodit obrovské problémy. Nebo hadí jed - vyrábí se z něj prvotřídní léky, avšak někdy jediná malinká kapka může být smrtelná. Atd...

TachyonizovanáTM bylina orgány rozkmitává taktéž a navíc přetváří orgány v antény na Tachyonovou energii, čímž dodává čistou energii a  informace informačním matricím buněk, které tyto informace ihned interpretují. Buňky začínají, na základě těchto informací, pracovat tak, jak pracovaly kdysi, kdy byly mladší, zdravější a informačně vpořádku. Protože Tachyonová energie je základ všech frekvencí, buňky mají svou inteligenci a ví na které frekvenci pracují, naberou si těchto informací tolik, kolik potřebují na konverzi potřebných frekvencí. Konverze z informace na energii (frekvenci) se automaticky zastavuje v bodě nula, v bodě absolutní harmonie. Tento bod nula, v případě energií našeho organismu, znamená zdraví.

Toto je ve zkratce rozdíl, mezi bylinou a TachyonizovanouTM bylinou.

Kontakt

Lukáš Sehnal

LS.LUCKI@SEZNAM.CZ

Frenštát pod Radhoštěm
www.alternativni-masaze.webnode.cz/
www.elektrosmog-ostrava.webnode.cz/
www.uzivamecds.webnode.cz

777 64 81 94

Skype jméno: Lslucki

Vyhledávání

"V tobě žije člověk,
který hledí ke svému Bohu tváří v tvář,
Je věčný a je v kruhu sedmi velikých duchů.
Je nadevším, co v tobě vzteklé je nebo ustrašené.
Vládne všemi silami horního světa.
Je pánem svého vlastního života,
vlastního zdraví a dokáže to i u druhých.
Nic ho nemůže překvapit.
Žádná nehoda nebo "náhoda" zaskočit.
Nemůže být uveden do zmatků.
A nic ho nemůže překonat.
Zná podstatu minulého, přítomnéh i budoucího."

(z pozmámkového bloku jednoho Velkého člověka, rok 1924)

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode