Věda se zde spojuje s duchovnem

Vysvětlení pojmu "Subtilní organizující energetická pole - SOEP (angl.SOEF - Subtile Organization Energetic Fields)"

11.03.2009 14:41

Subtilní organizující energetická polehttps://www.tachyon-partners.com/userfiles/dw%20web/soef%20d%20cz.jpg

Subtilní organizující energetická pole (SOEPy) můžeme nazvat energetickým lepidlem vesmíru. SOEPy vytvářejí a udržují energetickou matici, podle které jsou uspořádány všechny fyzické formy.

Jelikož SOEPy existují těsně pod hranici rychlosti světla, mají formu i energii. Mohou držet, získat, ztratit, rezonovat, snímat a přenášet energii. Jsou přímo zodpovědné za přeměnu Tachyonové energie na příslušné frekvence pro vytvoření formy.

Při vytváření hmoty se energie nulového bodu kondenzuje do Tachyonové energie, která přeměňuje SOEPy na příslušné frekvence. SOEPy ovlivněné Tachyonovou energii absorbují energii potřebnou k jejich dobíjení a nastolení rovnováhy. Samozřejmě, že všechny formy se skládají z různých frekvencí. SOEPy přemění Tachyonovou energii na příslušné frekvence potřebné pro vytvoření specifických forem.
https://www.tachyon-partners.com/userfiles/dw%20web/energetic%20continuum%20cz%20small.jpgNapsáno Davidem Wagnerem a Dr. Gabrielem Cousensem v jejich knize Energie Tachyonu – cesta k úplnému zdraví. 

"Když je energie SOEPu rozptýlená, organizující pole je porušeno a žijící organismus funguje méně organizovaným způsobem. …Toto rozptýlení, které vede systém směrem k rozpadu nazýváme entropii.' Na konkrétním případu - rozptýlení SOEPů znamená neúplnou obnovu buněk, slabší enzymatické funkce, sníženou kapacitu pro biochemické přeměny a zvýšenou náchylnost ke chronickým chorobám. Když jsou SOEPy značně vyčerpány, vede to ke stárnutí.

…Jakmile jsou SOEPy nabity, vytvářejí více strukturované a definované uspořádání, které lépe udržuje formu a funkci lidského systému. Toto dodávání energie obrací entropii. Je to schopnost SOEPů, která obrací process stárnutí.

 

 

Kontakt

Lukáš Sehnal

LS.LUCKI@SEZNAM.CZ

Frenštát pod Radhoštěm
www.alternativni-masaze.webnode.cz/
www.elektrosmog-ostrava.webnode.cz/
www.uzivamecds.webnode.cz

777 64 81 94

Skype jméno: Lslucki

Vyhledávání

"V tobě žije člověk,
který hledí ke svému Bohu tváří v tvář,
Je věčný a je v kruhu sedmi velikých duchů.
Je nadevším, co v tobě vzteklé je nebo ustrašené.
Vládne všemi silami horního světa.
Je pánem svého vlastního života,
vlastního zdraví a dokáže to i u druhých.
Nic ho nemůže překvapit.
Žádná nehoda nebo "náhoda" zaskočit.
Nemůže být uveden do zmatků.
A nic ho nemůže překonat.
Zná podstatu minulého, přítomnéh i budoucího."

(z pozmámkového bloku jednoho Velkého člověka, rok 1924)

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode